Z Nation Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6.7
Sezon: 5 Bölüm: 68
İlk Yayın Tarihi: 12 Eylül 2014
Final: 28 Aralık 2018
Kanal: SYFY Dizileri SYFY
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Aksiyon Komedi

Dünyayı sarsan zombi hastalığı mahkumlar üzerinde bu hastalıktan koruyacak ilaçların denemesine imkan tanımıştır. Murphy bu talihsiz mahkumlardan biridir. Çünkü ondan önceki birçok mahkum ilacı aldıktan sadece dakikalar sonra ölmüştür. Murphy ise ilacı vücuduna enjekte edilmesiyle labaratuvarın zombi istilasına uğraması bir olmuş ve sonuçları göremeden bilim insanları zombi saldırısına uğramıştır. Yeni dünya düzeninde Murphy ilacın işe yaradığını çok kısa sürede öğrenecek ve onu izlerken hem gerilecek hemde keyiften kendinizden geçeceksiniz.

Z Nation dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.