You're Beautiful Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.7
Sezon: 1 Bölüm: 16
İlk Yayın Tarihi: 07 Ekim 2009
Final: 26 Kasım 2009
Kanal: SBS Dizileri SBS
Türler: Komedi Dram

Dizinin ana konusu aileleri ölünce yetimhanede büyüyen ikiz kardeşlerin başlarına gelen olaylar oluşturmaktadır. Yetimhaneden sonra kız olan kardeş rahibe olmak isterken erkek olan bir vokalist olmak istemektedir. Ve bu uğurda ANJELL grubu seçmelerine girer ve kazanır.

You're Beautiful dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.