Wings Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.6
Sezon: 2 Bölüm: 25
İlk Yayın Tarihi: 02 Ocak 1977
Final: 30 Mart 1978
Kanal: BBC Dizileri BBC
Türler: Tarih Dram 1.Dünya Savaşı

İngiliz yapımı 1.Dünya Savaşı'nı konu alan 2 sezonluk dram dizisi. Dizinin ana karakteri demircilik yapan Alan Farmer'in 1.Dünya Savaşı başlamasıyla savaş uçağı pilotluğu görevi üstlenmesini ve yaşadıklarını anlatır.

Wings Konusu ve Oyuncuları hakkında

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.