Westworld Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.6 DZB: 8
Sezon: 4 Bölüm: 29
İlk Yayın Tarihi: 03 Ekim 2016
Final: Devam ediyor..
Kanal: HBO Dizileri HBO
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime
Türler: Bilim Kurgu Gizem

Westworld aslında vahşi batı dizisi değil, insan eliyle yaratılmış yapay bir vahşi batı dünyasında bir süre yaşamak için o kömürlü trene binen ve western dünyasını keşfeden tatilcileri, her defasında aynı şeyleri yapmaya programlanmış ve Westworld dünyasına hapsolmuş aşırı gerçekçi robotik insanların bu dünyadan kaçışını konu alan mükemmel bir bilim-kurgu dizisidir.

Westworld dizisi hakkında...

Yapılan İncelemeler (1)

nosrith
18 Mart 2021 - 22:25:29

(8 Puan)

Spoiler vermeden nasıl anlatayım bilemedim :) Olmayan bir dünyada tatil yapmak ister misiniz? Hele ki bu dünya günümüzden daha yüksek bir dönemden vahşi batı döneminde geçiyorsa? Şu günlerde Ayda kurulacak ilk oteli koşunurken dünya da kurulan bir vahşi batı köyünde tatil yapmak için para ödeyen zenginleri anlatıyor.

İncelemeniz onaylandığında verdiğiniz puan DZB puanını etkileyecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.