Westworld 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sevilen HBO dizisi Westworld 4. sezon resmi olarak açıklandı mı? 4. Sezon 1.Bölüm ne zaman yayınlanacak? soruları aklınızı kemiriyorsa bu yazımız size yardımcı olacak. 22 Nisan 2020 tarihinde HBO tarafından açıklanan resmi açıklamayla dizinin 4. ve 5. sezonlar için anlaşma sağlandığı ve çekimleri başlayacağı duyurulmuştu. Fakat koronavirüs birçok sinema projesi gibi Westworld içinde olumsuz bir hava oluşturdu, proje 2022 yılına ertelendi.

Imdb üzerinde 2021 tarihinde yayınlanacağı bilgisi yer alsa bile dizinin en erken 2021 sonlarına veya 2022 başlarına yetişmesi muhtemel. Nedeni ise mevcut bölüm ve sezonlar için 18 aylık bir çekim süresi gerektiği. Yani bundan önceki her sezonun çekimi en az 18 aylık bir çalışmanın sonunda ortaya çıkmış.

Westworld

Imdb: 8.6

DZB Puan: 8

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 29 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 03 Ekim 2016 (İlk Yayın Tarihi) ---

Westworld aslında vahşi batı dizisi değil, insan eliyle yaratılmış yapay bir vahşi batı dünyasında bir süre yaşamak için o kömürlü trene binen ve western dünyasını keşfeden tatilcileri, her defasında aynı şeyleri yapmaya programlanmış ve Westworld dünyasına hapsolmuş aşırı gerçekçi robotik insanların bu dünyadan kaçışını konu alan mükemmel bir bilim-kurgu dizisidir.

Dizi Detayları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.