Walker Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 5.8
Sezon: 1 Bölüm: 18
İlk Yayın Tarihi: 21 Ocak 2021
Final: Devam ediyor..
Kanal: The CW Dizileri The CW
Türler: Suç Aksiyon

Karısı ölmüş bir adam Austin'e geri döner ve çocuklarıyla bağ kurmaya çalışır. Ortağı ile ortak bir zemin arayışında olan Cordell Walker, gün geçtikçe karısının ölümü şüpheli bulmakta ve bunun üzerine gitmektedir. Anna Fricke tarafından yapımcılığı üstlenilen Walker, The CW kanalı tarafından yayımlanıyor.

Walker dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.