Walker 1. Sezon 8.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Walker S1 E8 "Fine is a Four Letter Word" (İyi üç harfli bir kelimedir) 8 Nisan 2021

The CW kanalının yeni dizisi Walker 1.Sezon 8.Bölüm "Fine is a Four Letter Word" alt başlığıyla 8 Nisan 2021 tarihinde yayınlanacak. Bölümün konusu, Austin dev bir kasırgaya maruz kalır. Walker Austin'i ve çocuklarını güvende tutmak için çaba sarf etmekte. Walker, Micki ve Trey, Stella, August ve Ruby'nin dans gösterisi için hazırdırlar.

8.Bölüm Fragmanı

Walker

Imdb: 5.8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 18 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Ocak 2021 (İlk Yayın Tarihi) ---

Karısı ölmüş bir adam Austin'e geri döner ve çocuklarıyla bağ kurmaya çalışır. Ortağı ile ortak bir zemin arayışında olan Cordell Walker, gün geçtikçe karısının ölümü şüpheli bulmakta ve bunun üzerine gitmektedir. Anna Fricke tarafından yapımcılığı üstlenilen Walker, The CW kanalı tarafından yayımlanıyor.

Dizi Detayları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.