Vis a Vis Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.2
Sezon: 4 Bölüm: 57
İlk Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2015
Final: 04 Şubat 2019
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Suç Dram

Vis a Vis, tamamı İspanyol oyunculardan oluşan bir hapishane dizisidir. Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif genç kadın, hapishane şartlarına ayak uydurmaya çalışıyor.

Vis a Vis hakkında..

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2022 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.