Totally Hoops Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.5
Sezon: 1 Bölüm: 16
İlk Yayın Tarihi: 07 Ocak 2001
Final: 15 Nisan 2001
Kanal: Disney Channel Dizileri Disney Channel
Türler: Spor

Totally Hoops, bir Disney Channel reality serisidir. 2000'li yıllar boyunca ulusal çapta alkışlanan 14 yaş altı AAU basketbol takımı Dayton, Ohio Lady Hoopstars'ta on bir kızın deneyimlerini aktarır.

Totally Hoops dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.