The Waverly Wonders Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 5.3
Sezon: 1 Bölüm: 9
İlk Yayın Tarihi: 07 Eylül 1978
Final: 06 Ekim 1978
Kanal: NBC Dizileri NBC
Türler: Komedi

Joe Casey, Eastfield, Wisconsin'deki Waverly Lisesi'nde tarih öğretmeni ve basketbol koçu oldu. Takımı üç yıldır bir maç kazanamadı. Basketbol takımının en iyi oyuncusu ise bir kız öğrencidir.

The Waverly Wonders dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.