The Walking Dead Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.2
Sezon: 11 Bölüm: 177
İlk Yayın Tarihi: 31 Ekim 2010
Final: Devam ediyor..
Kanal: AMC Dizileri AMC
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Korku

The Walking Dead evreni, dünyanın sonunu getiren bir zombi salgınını konu alır. Dizi Amerika'nın Atlanta bölgesinde hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle birlikte hareket etmelerini ve hem zombi hemde diğer hayatta kalmaya çalışan insanlarla mücadelesini anlatmaktadır.

The Walking Dead dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.