The Strain Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.3
Sezon: 4 Bölüm: 46
İlk Yayın Tarihi: 13 Ağustos 2014
Final: 17 Eylül 2017
Kanal: FX Dizileri FX
Platformlar: FX Networks Dizileri FX Networks
Türler: Salgın Vampir

Vampir hastalığının yayıldığı bir dünyada bir grup insanın dünyayı bu hastalıktan kurtarma mücadelesini konu alan güzel bir seri. FX ağı tarafından yayımlanan The Strain, zombiler böyle bir salgında akla gelen yaratıklar olsa da vampirlerle bu türü denemiş dizi severlerden de tam not almıştır.

The Strain Konusu ve Oyuncuları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.