The Legend of The Blue Sea Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.1
Sezon: 1 Bölüm: 21
İlk Yayın Tarihi: 16 Kasım 2016
Final: 25 Ocak 2017
Kanal: SBS Dizileri SBS
Türler: Komedi Fantastik Romantik

Bir Denizkızı hikayesi. 16. Yy'da geçen hikayesiyle izleyicinin beğenisini kazanan "The Legend of The Blue Sea" vali görevine gelen Dam Ryung'a bir işyeri ziyareti sırasında denizde yakalanan deniz kızı gösterilir. Vali, deniz kızının tutsaklığını bitirmek için mücadele eder ve sonunda Sim Chung isimli denizkızı denize geri kavuşur.

The Legend of The Blue Sea dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.