The Last Ship Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.5
Sezon: 5 Bölüm: 56
İlk Yayın Tarihi: 22 Haziran 2014
Final: 11 Kasım 2018
Kanal: TNT Dizileri TNT
Platformlar: Platinum Dunes Dizileri Platinum Dunes
Türler: Hayatta Kalma Salgın

Dünyayı ele geçiren bir salgından habersiz savaş gemisi görev için atlantiğe açılır. Bir de misafir bilim insanı vardır gemide. Fakat görevi hakkında gemi mürettebatına bir bilgi vermeden bu salgından kurtulmanın yolunu aramaktadır. Dünyanın tüm umudu bu gemiden gelecek iyi haber olarak yansıtılmış güzel bir hayatta kalma dizisidir.

The Last Ship dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.