The Flash Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.7
Sezon: 8 Bölüm: 140
İlk Yayın Tarihi: 07 Ekim 2014
Final: Devam ediyor..
Kanal: The CW Dizileri The CW
Türler: Aksiyon Macera

Ne kadar hızlı koşabilirsin? Geçirdiği bir kaza sonrası mutant bir özelliğe kavuşan Barry Allen'in bu yeteneği Central City'i kurtarmak için kullanmasını konu alan The CW tarafından yayınlanan tv dizisidir. Dizi halen devam etmektedir.

The Flash Konusu

Barry Allen Central City Polis Departmanı’nda kendi halinde dürüst, çalışkan ve düzgün bir polis memuru olarak görev yapmaktadır. Allen, STAR adında ki özel bir labaratuvarda beklenmeyen bir patlamaya maruz kalır. Bu patlamanın ardından ortaya bir hava değişimi çıkar. Şimşeklerde bu değişimin beraberinde gelir. Oluşan şimşeklerden biri Barry Allen'e çarpar. Şimşek Barry Allen'a sadece çarpmakla kalmaz, aynı zamanda ana karakterimizde fizyolojik birtakım farklılıklara neden olur. Örneğin Allen'ın kırık bir kolu bir çırpıda iyileşebilir. Bunun yanında kalbi çok hızlı atar ve anormal derecede bir hıza sahip olur. Tüm bu insan üstü özelliklere sahip olan Barry Allen, bu ayrıcalığı insanlara yardım etmek için kullanacaktır. Her ne kadar başlarda istediği sonuçları alabilse de ilerleyen süreçlerde bunları yapmak çokta kolay olmayacaktır. İlk sezonunda Barry Allen’ın başına gelen olayları, bu olaylara karşı  verdiği tepkileri ve zamanla sahip olduğu doğa üstü yetenekleri kullanma sürecini izlediğimiz The Flash dizisinde ikinci sezonda işler daha karmaşık bir hal alıyor. Bunun nedeni ise artık bu özel güçlerini istediği zaman kullanamayacak olmasıdır. The Flash dizisi izleyicide baştan sonra sürükleyici bir etki bırakıyor. Doğa üstü olayları ve süper kahraman dizilerini seviyorsanız mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

The Flash Oyuncuları

The Flash dizisi ilk olarak 2014 yılında gösterime girdi. Amerikan yapımı ünlü dizi The CW kanalında yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Grant Gustin Candice Patton, Rick Cosnett, Carlos Valdes, Danielle Panabaker, Tom Canagah, Keiynan Londsale ve Jesse L. Martin gibi ünlü isimler yer alıyor. The Flash'ın bölüm süreleri ise ortalama 42 dakika diyebiliriz. Bunun yanında dizi, IMDb puanı olarakda 8,2 gibi ciddi bir konumda yer alıyor.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.