The Flash 7.Sezon 5.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

The Flash S7 E5 "Fear Me" (Benden Kork) 30 Mart 2021

The Flash 7.sezon 5.bölüm "Fear Me" alt başlıklı bölümü 30 Mart 2021 tarihinde yayınlacak. Türkçesi "Benden Kork" olan bölümün konusu ise; Güçlü ve yeni bir kötü adam olan Psych, Central City'yi mahvetmek için herkesin korkularını yönlendirdiğinde ve güçlendirdiğinde Barry, Cecile'nin yardımıyla bu yeni tehdidi yenmek için en büyük korkusuyla yüzleşmesi gerektiğini fark eder. Bu arada Joe, Valinin Belediye Lojistik Komisyonu'ndan Kristen Kramer'ın ziyaret için ÇKPD'ye girmesi karşısında şaşırır. Iris, Kristen'in gerçekte neden orada olduğu konusunda daha derine inmesi için babasını uyarır. Caitlin ve Frost, hayatlarını nasıl yaşayacaklarını tartışır.

The Flash 7.Sezonu Nasıl İzlerim?

Artık hangi kanalda? sorusundan ziyade hangi platformda yayınlanacak sorusunu sormak daha mantıklı gelse de popüler dizi ve film platformu Netflix Türkiye’de The Flash dizisini yayınlanmıyor. Dizinin yayınlanmış 6 sezonunu Amazon Prime video üzerinden izleyebilirsiniz. Bein (Digitürk) platformuna sahipseniz dizinin ilk 4 sezonunu Türkçe dublajlı olarak izlemeniz de mümkün.

Maalesef 7. sezonu yayın gününden ertesi gün Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğiniz resmi bir platform yada kanal açıklanmadı. Sezon sonu Prime Video hizmetine dahil edileceğini düşünüyoruz. Belki anlaşmalar sağlanırsa Netflix üzerinden de izlenebilir(Dizi normalde Netflix’te var, fakat Netflix Türkiye’de yok).

The Flash

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 140 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Ekim 2014 (İlk Yayın Tarihi) ---

Ne kadar hızlı koşabilirsin? Geçirdiği bir kaza sonrası mutant bir özelliğe kavuşan Barry Allen'in bu yeteneği Central City'i kurtarmak için kullanmasını konu alan The CW tarafından yayınlanan tv dizisidir. Dizi halen devam etmektedir.

Dizi Detayları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.