The Crimson Field Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.8
Sezon: 1 Bölüm: 6
İlk Yayın Tarihi: 06 Nisan 2014
Final: 11 Mayıs 2014
Kanal: BBC Dizileri BBC
Türler: Tarih Dram 1.Dünya Savaşı

İngiliz yapımı BBC televizyonunda yayınlanan, 1.Dünya Savaşı esnasında Fransa'da kurulmuş bir sahra hastanesinde görevli sağlık görevlilerinin ve hastaların hikayesini anlatan 6 bölümlük mini dizidir.

The Crimson Field Konusu ve Oyuncuları hakkında..

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.