Survivors Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.6
Sezon: 2 Bölüm: 12
İlk Yayın Tarihi: 23 Kasım 2008
Final: 23 Şubat 2010
Türler: Bilim Kurgu Dram

Pandemi, dünya nüfusunun %90’ını ortadan kaldırmıştır. Kaynağını bilmedikleri bir virüsü araştıran bilim adamları tedaviyi bulabilecekler mi? Peki virüse karşı bağışık olan bir takım insan, bu zorlu dünya da nasıl hayatta kalabilecek ?

Survivors Konusu

Kaynağı bilinmeyen bir virüsün dünya nüfusunun neredeyse yüzde doksanını yok etmesi ve dünyanın büyük bir pandemiye maruz kalması, virüse karşı bağışık olanların ise virüsün mutasyona uğramayacağını umarak onun üstesinden gelmesi konu edilmiştir. Bilim adamları ise bu bağışık vücutlar üzerinde gerçekleştirilen bir takım araştırmalarla bu hastalığı ortadan kaldırma mücadelesi vermektedir.

Survivors Oyuncuları

İngiliz yapımı salgın ve hayatta kalma temalı Survivors dizisi BBC kanalında yayınlanmıştır. Toplamda 2 sezon olarak planlanan dizi 12 bölümden oluşmaktadır. Dizinin yapımcılığını Adrian Hodges üstlenmiştir. 7,6 IMDB puanına sahip dizinin başrollerinde ise Paterson Joseph, Max Beesley, Max Beesley gibi isimler yer almaktadır.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.