Survivor's Remorse Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7
Sezon: 4 Bölüm: 37
İlk Yayın Tarihi: 04 Ekim 2014
Final: 15 Ekim 2017
Kanal: Starz Dizileri Starz
Türler: Dram

20'li yaşlarının başında bir basketbol yıldızı olan Calloway'in hayatı, Atlanta'daki bir takımla multimilyon dolarlık bir sözleşme imzaladıktan sonra değişir. Georgia'ya parlak gözlü ve kariyerine başlamak için hevesli bir şekilde gelir. Yardıma muhtaç aile ve arkadaşlarını destekleme sorumluluğunu hisseden Cam, ani zenginlik ve şöhretin ödülleri ve tuzaklarıyla boğuşur.

Survivor's Remorse dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.