Sunshine Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.5
Sezon: 1 Bölüm: 4
İlk Yayın Tarihi: 18 Ekim 2017
Final: 26 Ekim 2017
Türler: Gerilim Suç Dram

Sunshine'ın hikayesi, ABD Kolej liginde ABD'li scoutlar tarafından keşfedilmenin eşiğinde olan genç, hevesli bir Güney Sudanlı-Avustralyalı basketbolcu olan Jacob'un hayatını anlatıyor.

Sunshine dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.