Squid Game Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.1
Sezon: 1 Bölüm: 9
İlk Yayın Tarihi: 17 Eylül 2021
Final: 17 Eylül 2021
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Hayatta Kalma Dram

Borç batağında yüzen 456 kişinin ıssız bir adada çocuk oyunları oynayarak büyük ödüle ulaşmaya çalışması konu edilmiş, birçok dizi sever tarafından eleştiri alsa da aslında batılı güçlerin ağır eleştiri edildiği dizi birçok kesim tarafından da sevilmiştir.

Squid Game Dizisi Hakkında

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.