Snowpiercer Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6.8
Sezon: 3 Bölüm: 21
İlk Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2020
Final: Devam ediyor..
Kanal: TNT Dizileri TNT
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Bilim Kurgu Gerilim

Soğukla mücadele eden bir dünyada hayatta kalmak için tek yer bir trenin vagonu olabilir mi? Bu dizide olabilir. Dünyanın etrafını dolanan ve sürekli hareket eden bir trende insanların hayat mücadelesi ve sınıf mücadelesine şahit olacaksınız.

Snowpiercer dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.