Sıfır Derece Dönüş Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.9
Sezon: 1 Bölüm: 30
İlk Yayın Tarihi: 13 Nisan 2007
Final: 15 Kasım 2007
Türler: 2.Dünya Savaşı

Orjinal adı "Madare sefr darajeh" olan dizi 2007 yılı İran, Fransa , Macaristan ve Lübnan ortak yapımıdır. İranlı bir erkeğin Fransız Yahudi bir kadına aşık olması ve savaş boyunca Nazilerin toplama kamplarındaki işkencelerini anlatmaktadır. Ayrıca İranlı diplomatların birçok Yahudi'nin hayatını kurtardığıda yine dizide izleyiciye sunulmuştur.

Sıfır Derece Dönüş Konusu ve Oyuncuları...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.