Runaways Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7
Sezon: 3 Bölüm: 33
İlk Yayın Tarihi: 21 Kasım 2017
Final: 13 Aralık 2019
Kanal: Hulu Dizileri Hulu
Türler: Bilim Kurgu Aksiyon

Runaways dizisi Marvel projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Stan Lee’nin konuk olduğu bu harika yapım, temelinde lise çağındaki genç karakterlere yoğunlaşmış. Dizinin merkezinde 6 ana karakter mevcut. Bunlar; Alex, Nico, Gert, Karolina, Molly, Chase. Bu enerji dolu 6 genç, çocukluktan beri birbirlerini tanıyorlar. Bunun yanında aileleri de birbirleri ile yakın bir ilişki içerisinde. Ancak genç grupta son zamanlarda soğuk rüzgarlar esiyor ve eskisi kadar görüşmüyorlar.

Runaways Konusu

Runaways dizisi Marvel projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Stan Lee’nin konuk olduğu bu harika yapım, temelinde lise çağındaki genç karakterlere yoğunlaşmış. Dizinin merkezinde 6 ana karakter mevcut. Bunlar; Alex, Nico, Gert, Karolina, Molly, Chase. Bu enerji dolu 6 genç, çocukluktan beri birbirlerini tanıyorlar. Bunun yanında aileleri de birbirleri ile yakın bir ilişki içerisinde. Ancak genç grupta son zamanlarda soğuk rüzgarlar esiyor ve eskisi kadar görüşmüyorlar. Genç isimlerin ailelerinin içinde bulunduğu Church of Gibborim adında ki bir yardım kuluşu sebebiyle bir akşam tekrar bir araya geliyorlar. Bu bir araya geliş isteksiz bir şekilde gerçekleşiyor. Ancak bu aşamadan sonra hepsinin hayatı geri dönülemez şekilde karışacaktır. Çünkü istemeden ve fazla merak sonucu ailelerinin bilmedikleri bir neden için birisini kurban ettiğine şahit olurlar. Ailelerin bildikleri gibi bir kuruma bağlı olmadığını ve senelerdir gizemli işler çevirdiğini öğrenirler. 6 kişiden oluşan genç grup ailelerinin ne işler çevirdiğini anlamak için işe koyulurlar.

Runaways Oyuncuları

Runaways dizisinin başrollerinde Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner ve Ariela Barer gibi isimler yer alıyor. Marvel tarafından hazırlanan dizinin ilk sezonu 10 bölüm, ikinci sezonu ise 13 bölüm olarak yayınlandı. Runaways çizgi romanları ilk defa 2003 senesinde adını duyurmaya başlamıştı. Son olarak ise 2017 senesinde tekrar canlandı. Josh Schwartz and Stephanie Savage ikilisi modern bir uyarlama yapmış. Ortaya adeta karanlık bir dizi çıkmış denilebilir. Dizi Holo platformunda gösterime girdi. Runaways, Marvel'ın tarzına fazlasıyla uymuş gibi görünüyor. Oyuncular karakterler üzerinde müthiş bir performans sergiliyor. Yani karakterlere aşlışmanın zor olmadığını söyleyebiliriz. Rahat ve sıkılmadan izlenebilecek nitelikte bir yapım hazırlanmış. Runaways dizisine henüz başlamadıysanız tam zamanı!

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.