Resistance Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.5
Sezon: 1 Bölüm: 6
İlk Yayın Tarihi: 19 Mayıs 2014
Final: 02 Haziran 2014
Türler: 2.Dünya Savaşı

1940'lı yıllarda Nazi işgali altındaki Fransa'nın başkentinde 17 yaşındaki bir kız çocuğunun direnişe katılmasını konu alan 6 bölümlük Fransız yapımı mini tv dizisidir.

Resistance Konusu ve Oyuncuları hakkında..

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.