ReGenesis Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.9
Sezon: 4 Bölüm: 52
İlk Yayın Tarihi: 24 Ekim 2004
Final: 25 Mayıs 2008
Türler: Bilim Kurgu Gizem Dram

Norbac isimli bir mikro biyoloji laboratuvarında birkaç bilim insanı dünyanın geleceğini tehdit eden virüsler, biyo-terör, salgın hastalıklar gibi tüm nüfusu ilgilendiren konularda çalışmalar yapmaktadır. David Sandstrom ve ekibi her bölümde farklı bir biyolojik olayla ilgilenmektedir.

ReGenesis Konusu

Hikaye, Amerika, Kanada ve Meksika’da bulunan viroloji / mikro biyoloji üzerine hizmet veren NORBAC laboratuvarlarında gerçekleşiyor. Genetikçi David Sandstrom isimli bilim adamı salgın hastalıklar, tehlikeli insandan insana, hayvandan insana geçebilen tanımlanmamış virüsler ve bio-terör üzerine çalışmalar yapan bu birbirine bağlı laboratuvarların baş bilim insanıdır. David, ekibinde yer alan çalışkan bilim insanları Mayko, Carlos, Bob ve Caroline le her bölümde farklı bir tehlikenin üstesinden gelmeye çalışmaktadır.

ReGenesis Oyuncuları

Kanada yapımı salgın dizisi ReGenesis’in yönetmen koltuğunda Christina Jennings yer almaktadır. 24 Ekim 2004 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizinin başrollerinde Peter Outerbridge, Conrad Pla, Dmitry Chepovetsky, Wendy Crewson, Mayko Nguyen ve Greg Bryk isimler bulunmaktadır. Toplamda 4 sezonda 52 bölüm yayınlanan dizinin imdb puanı ise 7,9’dur.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.