Netflix Dizileri

Fi

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 23 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 30 Nisan 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 09 Nisan 2018 (Final bölümü)

Ünlü ve çapkın psikiyatr, bir dansçıya duyduğu tehlikeli takıntının peşinden koşarken karanlık geçmişini gizli tutmaya çalışır. 2 sezonluk kitaptan uyarlanmış gerilim dizisi.

Dizi Detayları

Suits

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 9 Sezon / 134 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 25 Eylül 2019 (Final bölümü)

Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir.

Dizi Detayları

Brooklyn Nine-Nine (B99)

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 153 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) ---

Brooklyn Nine-Nine, polisiye komedi tarzında Amerikan yapımı bir televizyon dizisidir. ABD'de Fox tarafından yayınlanmaktadır. Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

Dizi Detayları

The Queen's Gambit

Imdb: 8.6

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 7 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Ekim 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Ekim 2020 (Final bölümü)

The Queen's Gambit hedefi dünyanın en büyük satranç oyuncusu olmak olan Elizabeth Harmon isimli satranç dahisi bir öksüzün sekiz ila yirmi iki yaşları arasında alkol, ilaç bağımlılığı ve duygusal güçlüklerle mücadele ettiği yaşam öyküsünü takip etmektedir. Hikâye 1950'lerin ortasından 1960'lara doğru uzanmaktadır.

Dizi Detayları

Vis a Vis

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 57 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 20 Mayıs 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 04 Şubat 2019 (Final bölümü)

Vis a Vis, tamamı İspanyol oyunculardan oluşan bir hapishane dizisidir. Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif genç kadın, hapishane şartlarına ayak uydurmaya çalışıyor.

Dizi Detayları

Ragnarok

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 7 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 31 Ocak 2020 (İlk Yayın Tarihi) ---

Ragnarok, küçük bir Norveç kasabasında yaşananları konu ediyor. Edda, ılık kışlara ve şiddetli yağmurlara maruz kalan bir kasabadır. Burada yaşayan insanlar, mevsim değişikliklerinden dolayı oldukça muzdariptir. Eğer kimse bu duruma müdahele etmezse, kıyamet çok da uzakta değildir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.