Netflix Dizileri

Kulüp

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 12 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 05 Kasım 2021 (İlk Yayın Tarihi) / 06 Ocak 2022 (Final bölümü)

Matilda'nın zorlu hayat hikayesi. 17 yıl cezaevinde kalmak zorunda kalan Matilda, kendisinden habersiz yetimhanede büyüyen kızı Raşel ile olan zorlu hikayesi.

Dizi Detayları

Arcane

Imdb: 9.4

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Kasım 2021 (İlk Yayın Tarihi) ---

Riot Games'in milyonlarca oyuncu tarafından oynanan League of Legends oyunu lokasyonlarından Piltover'de geçen ve oyundaki karakterlerin hikayelerine bağlı kalan çizgi dizidir.

Dizi Detayları

Alice in Borderland

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 10 Aralık 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Aralık 2020 (Final bölümü)

Bir grup canı sıkılmış suçlu, hayatta kalma oyununun bir parçası olmak için çorak bir arazide karşılaşır.

Dizi Detayları

Squid Game

Imdb: 8.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Eylül 2021 (İlk Yayın Tarihi) / 17 Eylül 2021 (Final bölümü)

Borç batağında yüzen 456 kişinin ıssız bir adada çocuk oyunları oynayarak büyük ödüle ulaşmaya çalışması konu edilmiş, birçok dizi sever tarafından eleştiri alsa da aslında batılı güçlerin ağır eleştiri edildiği dizi birçok kesim tarafından da sevilmiştir.

Dizi Detayları

Fi

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 23 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 30 Nisan 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 09 Nisan 2018 (Final bölümü)

Ünlü ve çapkın psikiyatr, bir dansçıya duyduğu tehlikeli takıntının peşinden koşarken karanlık geçmişini gizli tutmaya çalışır. 2 sezonluk kitaptan uyarlanmış gerilim dizisi.

Dizi Detayları

Suits

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 9 Sezon / 134 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 25 Eylül 2019 (Final bölümü)

Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2022 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.