BluTV Dizileri

Legion

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 27 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 09 Şubat 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 12 Ağustos 2019 (Final bölümü)

Dizide şizofreni teşhisi konulan bir hastanın (David Haller) çocukluk yıllarından beri duyduğu seslerin Syd ile tanıştıktan sonra gerçek olduğunu ve bunun doğa üstü telepati yeteneği olduğunu öğrenmesi kapatıldığı akıl hastanesinden kaçarak bir grup mutantın yanına yerleşmesini konu alır. David, yeteneğini keşfetmeye odaklanmıştır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.