Pandemic: How To Prevent An Outbreak Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6.3
Sezon: 1 Bölüm: 6
İlk Yayın Tarihi: 22 Ocak 2020
Final: 22 Ocak 2020
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Belgesel

Netflix tarafından yayınlanan belgesel türündeki salgın hastalıkları işleyen ve gelecekteki insan hayatını tehdit eden bu hastalıklarla ön saflarda mücadele eden bilim insanları ve doktorlarla röportajlar içeren pandemi konulu dizidir.

Pandemic: How To Prevent An Outbreak Konusu

Netflix belgesel dizisi Pandemic, koronavirüs salgının başladığı tarihlerde izleyicinin karşısına çıkmış, influenza virüsüyle uğraşan bilim insanlarının dünyayı gelecekteki salgınlara karşı nasıl koruyacağını izleyicisine anlatmaktadır. Bölümlerinde ABD ve Asya’da ön saflarda yer alan doktorlarla röportajlar, Kongo’da Ebola salgınıyla mücadele eden bilim insanları, aşılar ve anti vaxxers gibi tartışmalı konular, din, dua ve inancın viral salgınlar üstündeki etkileri tartışılmaktadır.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.