Outcast Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.4
Sezon: 2 Bölüm: 20
İlk Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2016
Final: 05 Haziran 2017
Kanal: Cinemax Dizileri Cinemax
Türler: Korku

Konu çok benzemese de Robert Kirkman tarafından yazılan farklı bir çizgi romana dayanması bu listede yer almasına yeterli bizce. Konusu ise şeytanın insanları ele geçirmesi üzerine bir gencin insanları bu durumdan kurtarmasını ve bu konuda uzmanlaşmasını konu ediniyor. Fakat Kyle Barnes isimli bu gencin geçmişi onu rahat bırakmayacak.

Outcast dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.