Longmire Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.3
Sezon: 6 Bölüm: 63
İlk Yayın Tarihi: 03 Haziran 2012
Final: 17 Kasım 2017
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Suç Aksiyon

Modern dünyada vahşi batıyı keşfetmek için Absaroka County'nin karısının ölümünü atlatamamış bunalımdaki şerifi Walt Longmire'in hikayesini izleyebilirsiniz.Dizi sadık seyircisine rağmen A & E kanalından onay alamamış ve Netflix platformuna taşınmıştır. Burada da 2017 yılında final yapmıştır. 

Longmire dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.