Land Girls Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7
Sezon: 3 Bölüm: 15
İlk Yayın Tarihi: 07 Eylül 2009
Final: 11 Kasım 2011
Kanal: BBC Dizileri BBC
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime
Türler: 2.Dünya Savaşı

BBC tarafından yapılan dizi 4 kadın savaşçının hikayesini anlatıyor. Hitler'in olası saldırılarına karşı İngiltere, dönemin Başbakanı Winston Churchill'in kadınlara da kendilerini korumak için askeri eğitim verilmesini talep etmesiyle askerlik eğitimi almalarını konu alan toplamda 3 sezon sürmüş İngiltere yapımı 2.Dünya savaşı dizisidir.

Land Girls Konusu ve Oyuncuları hakkında.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.