Kingdom Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.4
Sezon: 2 Bölüm: 13
İlk Yayın Tarihi: 25 Ocak 2019
Final: Devam ediyor..
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Hayatta Kalma Zombi

Bu sefer sevgili zombiler bir dönem dizisinde karşımıza çıkıyor. 1600'lü yıllarda Korede bir krallıkta meydana gelen salgın, ölülerin uyanıp zombilere dönüşmesi ve babasının yetersizliğine karşı halkın tek umudu olan veliaht prensin bu salgınla mücadelesini konu alıyor. Netflix yapımı olan bu dizi birçok dizi severlere göre The Walking Dead başladığından en iyi zombi dizisi olarak adlandırılıyor.

Kingdom dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.