Killing Eve Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.2
Sezon: 4 Bölüm: 27
İlk Yayın Tarihi:
Final: Devam ediyor..
Kanal: BBC Dizileri BBC
Türler: Aksiyon Macera Dram

Bir Suikastçi ile onu yakalamaya çalışan ajan arasındaki kedi-fare oyununa tanık olacaksınız. Hikayesi de sizi etkileyecek, sonunda sizi bekleyen şeyi asla tahmin edemeyeceksiniz. Her bir olayda birbirlerine yaklaşan bu iki karakterin arasındaki ilişki gittikçe simbiyotik bir hale gelecek.

Killing Eve Hakkında

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2022 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.