The CW Dizileri

Containment

Imdb: 7.2

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 13 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 19 Nisan 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 18 Temmuz 2016 (Final bölümü)

The CW kanalında yayınlanan Suriyeli bir erkek hastanın Atlanta'da bir salgına neden olmasını konu alan dizidir. Salgın sonrası tüm şehir karantinaya alınır ve içerde mahsur kalan insanlar hem hastalıkla hem de hayatta kalmak için mücadele verecektir.

Dizi Detayları

DC's Legends of Tomorrow

Imdb: 6.8

Sezon Bilgisi: 7 Sezon / 93 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Ocak 2016 (İlk Yayın Tarihi) ---

DC Comics'in çizgi romanından uyarlanmış, zamanlar arası seyahat edebilme özelliğine sahip bir takım süper kahramanın tehlike altındaki dünyayı kurtarmasını konu edilen süper kahraman dizisidir.

Dizi Detayları

Smallville

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 10 Sezon / 217 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Ekim 2001 (İlk Yayın Tarihi) / 13 Mayıs 2011 (Final bölümü)

Ana karakter Clark Kent, dizinin ilk bölümlerinde çocuk yaşlarda karşımıza çıkıyor. Sevilen dizide Clark Kent çocukluk dönemini oldukça güzel geçiriyor. Ancak belirli bir zaman sonra kendini tuhaf ve doğa üstü olayların içerisinde buluyor. Smalville'nin ilerleyen bölümlerinde Clark Kent büyümeye başlar ve kendine has bazı özel güçlerinin olduğunun farkına varır. Bunun ardından ana karakterimiz diğer insanlardan çok farklı olduğunu anlar.

Dizi Detayları

Arrow

Imdb: 7.5

DZB Puan: 4.7

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 170 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 10 Ekim 2012 (İlk Yayın Tarihi) / 28 Ocak 2020 (Final bölümü)

The CW tarafından yayınlanan Arrow, zengin bir çocuğun babasıyla birlikte yaptığı yolculukta kaybolup, ıssız bir adada geçirdiği süreler boyunca kendini bazı konularda geliştirmiş ve Starling şehrinde kötülükle mücadele için yeniden dönmüştür. Oliver Queen, babasının ona bıraktığı defterdeki isimlerle yüzleşir.

Dizi Detayları

The Flash

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 140 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Ekim 2014 (İlk Yayın Tarihi) ---

Ne kadar hızlı koşabilirsin? Geçirdiği bir kaza sonrası mutant bir özelliğe kavuşan Barry Allen'in bu yeteneği Central City'i kurtarmak için kullanmasını konu alan The CW tarafından yayınlanan tv dizisidir. Dizi halen devam etmektedir.

Dizi Detayları

The 100

Imdb: 7.6

Sezon Bilgisi: 7 Sezon / 100 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 19 Mart 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Eylül 2020 (Final bölümü)

Nükleer savaşla yok olan dünya yüzeyinden kurtulmayı başaran bir grup insan dünyaya yakın bir yerde inşa ettikleri uzay aracında uzunca bir süre geçirmiştir. "Ark" olarak adlandırdıkları bu yaşan alanında suç işlemiş 100 genci aradan geçen 97 yıl sonra dünya yüzeyine gönderip tekrar yaşanabilir olup olmadığını araştırma göreviyle görevlendiren ve bu gençlerin yeni dünya yüzeyinde başlarına gelecekleri konu edinen dizidir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.