SYFY Dizileri

Helix

Imdb: 6.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 26 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 10 Ocak 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Nisan 2015 (Final bölümü)

Dış dünyadan izole Kutup bölgesinde yer alan Arktik isimli Amerikan Hastalık Araştırma Merkezi'nde bir salgın hastalık ortaya çıkmıştır. Bilim insanları bu virüsün kaynağını araştırırken bir yandan da virüse maruz kalmış çalışma arkadaşlarını hayatta tutmakla görevlidir.

Dizi Detayları

12 Monkeys

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 47 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Ocak 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 06 Temmuz 2018 (Final bölümü)

Dünyada yaşayan insan türünün geçmişten gelen bir salgın nedeniyle tehdit altında olması, zamanda yolculukla bu salgının nedenini araştırmak için James Cole karakterinin geçmişe gitmesi ve başından geçenleri konu alır.

Dizi Detayları

Z Nation

Imdb: 6.7

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 68 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 12 Eylül 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 28 Aralık 2018 (Final bölümü)

Dünyayı sarsan zombi hastalığı mahkumlar üzerinde bu hastalıktan koruyacak ilaçların denemesine imkan tanımıştır. Murphy bu talihsiz mahkumlardan biridir. Çünkü ondan önceki birçok mahkum ilacı aldıktan sadece dakikalar sonra ölmüştür. Murphy ise ilacı vücuduna enjekte edilmesiyle labaratuvarın zombi istilasına uğraması bir olmuş ve sonuçları göremeden bilim insanları zombi saldırısına uğramıştır. Yeni dünya düzeninde Murphy ilacın işe yaradığını çok kısa sürede öğrenecek ve onu izlerken hem gerilecek hemde keyiften kendinizden geçeceksiniz.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.