SBS Dizileri

Dream

Imdb: 5.5

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 27 Haziran 2009 (İlk Yayın Tarihi) / 29 Eylül 2009 (Final bölümü)

Lee Jang Suk (Kim Bum) vaktini islah evindeki masum insanlarin cüzdanlarini çalmakla geçiren biridir.Islah evinden çiktikdan sonra, bir spor temsilcisi olan Nam Jae Yul (Joo Jin Mo) ile karsilasir. Lee Jang Suk(Kim Bum)'un hayali en iyi boksor olmaktir. Nam Jae Yul(Joo Jin Mo) ise Lee Jang Suk(Kim Bum)'a hayalini gerçeklestirmesinde yardimci olacak kisidir.

Dizi Detayları

You're Beautiful

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Ekim 2009 (İlk Yayın Tarihi) / 26 Kasım 2009 (Final bölümü)

Dizinin ana konusu aileleri ölünce yetimhanede büyüyen ikiz kardeşlerin başlarına gelen olaylar oluşturmaktadır. Yetimhaneden sonra kız olan kardeş rahibe olmak isterken erkek olan bir vokalist olmak istemektedir. Ve bu uğurda ANJELL grubu seçmelerine girer ve kazanır.

Dizi Detayları

My Girlfriend Is A Gumiho

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 11 Ağustos 2010 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Eylül 2010 (Final bölümü)

Oldukça haylaz ve neşeli bir karakter olan Woong bir akşam büyükbabası ile tartışır ve geceyi geçirmek için bir tapınağa gider. Orada gizemli bir kadın kendisine direktifler veriri ve korkudan o da bunları yapar.

Dizi Detayları

The Legend of The Blue Sea

Imdb: 8.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 21 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Kasım 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 25 Ocak 2017 (Final bölümü)

Bir Denizkızı hikayesi. 16. Yy'da geçen hikayesiyle izleyicinin beğenisini kazanan "The Legend of The Blue Sea" vali görevine gelen Dam Ryung'a bir işyeri ziyareti sırasında denizde yakalanan deniz kızı gösterilir. Vali, deniz kızının tutsaklığını bitirmek için mücadele eder ve sonunda Sim Chung isimli denizkızı denize geri kavuşur.

Dizi Detayları

49 Days

Imdb: 8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Mart 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 19 Mayıs 2011 (Final bölümü)

Shin Ji Hyun nişanlısı ile evlenme planları yaparken bir trafik kazasında ağır şekilde yaralanarak komaya girer. Ruh bekçisi ona 49 günlük son bir şans sayılabilecek bir ömrü ona verir. Ancak bunun tek şartı onun yüzünden incinen üç kişiyi bulmaktır.

Dizi Detayları

Faith

Imdb: 8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 24 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 13 Ağustos 2012 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Ekim 2012 (Final bölümü)

Goryeo Dönemi'nde (918-1392) gelişen sağlık görevlisi Kangchan'ın öyküsünü anlatmaktadır. Kangchan örnek tıbbi çalışmalarından dolayı sonunda onurlu bir hekim olmuştur. Dizi, ilk hekimlik aşamasından Kang-chan'ın "" konumuna ulaşmasına kadar Kang-chan'ın yaşamını kapsamaktadır. Özel Kwangsewon sağlık kurumunda çalışırken Kang-chan insanlara umut ve yeni bir hayat vermektedir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.