NBC Dizileri

Manifest

Imdb: 7.2

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 42 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 24 Eylül 2018 (İlk Yayın Tarihi) ---

Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir uçak, yıllar sonra hiçbir şey olmamış gibi geri döner. Uçağın içindeki yolcular, kaldıkları yerden devam etmek için sevdiklerinin kapılarını çalar ancak geride kalan yakınları için aslında yıllar geçmiştir.

Dizi Detayları

The Waverly Wonders

Imdb: 5.3

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Eylül 1978 (İlk Yayın Tarihi) / 06 Ekim 1978 (Final bölümü)

Joe Casey, Eastfield, Wisconsin'deki Waverly Lisesi'nde tarih öğretmeni ve basketbol koçu oldu. Takımı üç yıldır bir maç kazanamadı. Basketbol takımının en iyi oyuncusu ise bir kız öğrencidir.

Dizi Detayları

Heroes

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 78 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Temmuz 2006 (İlk Yayın Tarihi) / 08 Şubat 2010 (Final bölümü)

Dizinin konusunu ele alırkan ilk göze çarpan Claire Bennet oluyor. Bennet, kendi halinde muhteşem bir aileye sahip ponpon bir kızdır. Hiro Nakamura ise Japonya'da özel bir şirkette çalışan sıradan bir elemandır. Peter Petrelli'de insanlara yardım etmeyi seven sıcak kanlı bir hemşire olarak karşımıza çıkıyor.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.