MBC Dizileri

Playful Kiss

Imdb: 7.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 01 Eylül 2010 (İlk Yayın Tarihi) / 21 Ekim 2010 (Final bölümü)

Beceriksiz bir lise öğrencisi olan Oh Ha-Ni (Jung So-Min) alt sınıfındaki popüler ve dahi bir öğrenci olan Baek Seung-Jo'ya (Kim Hyun-Joong) okulun ilk gününde onunla göz göze geldiğinden beri aşıktır. Bir gün, Ha-Ni bir mektup aracılığı ile aşkını ona itiraf etmeye karar verir.

Dizi Detayları

Heartstrings

Imdb: 7.2

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 15 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 29 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 18 Ağustos 2011 (Final bölümü)

Bir üniversitede okuyan gençlerin aşklarını, hayallerini ve arkadaşlıklarını konu alan dizi romantik türdeki bir müzikal yapımdır. Lee Shin üniversitede çağdaş müzik eğitimi almaktadır. Ancak gerçek hayatta müzikle alakası olmayan her şeye karşı alakasız, gelecekle ilgili hiçbir planı ve hayali olmayan soğuk birisidir.

Dizi Detayları

Gu Family Book

Imdb: 8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 24 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 08 Nisan 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 25 Haziran 2013 (Final bölümü)

İnsan bir anneden (Lee Yeon-Hee) ve mitolojik yaratık bir babadan (Choi Jin-Hyuk) dünyaya gelen Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) insan olabilmek ve sevdiklerini koruyabilmek için verdiği mücadele anlatılmaktadır.

Dizi Detayları

W - W Two World

Imdb: 8.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 17 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 20 Temmuz 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 17 Eylül 2017 (Final bölümü)

Süper zengin ve "W" isimli webtoondan bir karakter olan Kang Chul (Lee Jong Suk) ile gerçek dünyada bir cerrah olan Oh Yeon Joo (Han Hyo Joo) arasında yer alan aşk hikâyesi anlatılmaktadır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.