Hulu Dizileri

Lost

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 6 Sezon / 118 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Eylül 2004 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Mayıs 2010 (Final bölümü)

Lost, Amerikan drama televizyon dizisidir. Program, Sidney, Avustralya'dan Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'ne uçan bir yolcu uçağının kaza yapması sonucu Güney Pasifik'te gizemli bir adaya düşen kazazedelerin hikâyelerini konu edinmektedir.

Dizi Detayları

Castle Rock

Imdb: 7.6

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 25 Ağustos 2018 (İlk Yayın Tarihi) / 11 Aralık 2019 (Final bölümü)

Stephen King'in hikayelerinden beslenen Castle Rock, korku türünde bir dizidir.  King'in en sevilen eserlerindeki karakterlere ait hikayeler ve bazı mitolojik hikayeleri birleştirerek Maine bölgesindeki ormanlık alanlarda karanlık ve aydınlığın savaşını izleyicilere sunuyor.

Dizi Detayları

Runaways

Imdb: 7

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 33 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Kasım 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 13 Aralık 2019 (Final bölümü)

Runaways dizisi Marvel projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Stan Lee’nin konuk olduğu bu harika yapım, temelinde lise çağındaki genç karakterlere yoğunlaşmış. Dizinin merkezinde 6 ana karakter mevcut. Bunlar; Alex, Nico, Gert, Karolina, Molly, Chase. Bu enerji dolu 6 genç, çocukluktan beri birbirlerini tanıyorlar. Bunun yanında aileleri de birbirleri ile yakın bir ilişki içerisinde. Ancak genç grupta son zamanlarda soğuk rüzgarlar esiyor ve eskisi kadar görüşmüyorlar.

Dizi Detayları

Catch-22

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 6 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Mayıs 2019 (İlk Yayın Tarihi) / 17 Mayıs 2019 (Final bölümü)

1961 yılında Joseph Heller tarafından yayınlanan aynı isimli romandan esinlenerek dizi haline getirilmiş savaş dizisidir. Dizi yüzbaşı John Yossarian ve emrindeki havacıları konu alan kara mizah unsurları barındıran savaş dizisidir. Savaşın sonuna dek eğitimin süreceğini düşünen bir asker eğitimi tamamlayıp cepheye intikal eder. B-25 bombardıman uçağıyla göreve çıkmamak için direnen Yüzbaşı kendini Akdenizde kurgulanmış Pianosa adasında faşist kontrolündeki İtalya'ya bombardıman sortileri düzenlerken bulur.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.