HBO Dizileri

Karnaval

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 24 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Eylül 2003 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Mart 2005 (Final bölümü)

Orjinal adı "Carnivàle" olan dizinin konusu; Büyük Buhran sırasında, Oklahomalı bir çiftçi çocuğu ve karizmatik bir papaz, Cennet ve Cehennem arasında yürütülen vekalet savaşının kilit oyuncuları olduklarını öğrenirler.

Dizi Detayları

The Leftovers

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 28 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 29 Haziran 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 04 Temmuz 2017 (Final bölümü)

Küresel nüfusun yüzde ikisinin ortadan kaybolmasından üç yıl sonra, küçük bir New York topluluğundaki bir grup insan, olayın açıklanamayan doğasının trajedisiyle başa çıkarken hayatlarına devam etmeye çalışıyor.

Dizi Detayları

Westworld

Imdb: 8.6

DZB Puan: 8

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 29 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 03 Ekim 2016 (İlk Yayın Tarihi) ---

Westworld aslında vahşi batı dizisi değil, insan eliyle yaratılmış yapay bir vahşi batı dünyasında bir süre yaşamak için o kömürlü trene binen ve western dünyasını keşfeden tatilcileri, her defasında aynı şeyleri yapmaya programlanmış ve Westworld dünyasına hapsolmuş aşırı gerçekçi robotik insanların bu dünyadan kaçışını konu alan mükemmel bir bilim-kurgu dizisidir.

Dizi Detayları

Deadwood

Imdb: 8.6

DZB Puan: 9.5

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 36 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Mart 2004 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Ağustos 2006 (Final bölümü)

HBO tarafından yapılan Deadwood, Güney Dakota'da kanunsuzların uğrak yeri olarak bilinen bir kasabadır. 1800'lü yıllarda geçen dizi eski bir şerifin bu kasabaya yerleşmesi ve başından geçenleri konu alıyor. Hiçbir hukuk kuralının işlemediği ve federal hükümete bağlı olmayan Deadwood kasabası her geçen gün daha fazla kanunsuz için cezbedici bir yer halini alıyor.

Dizi Detayları

The Pacific

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Mart 2010 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Mayıs 2010 (Final bölümü)

HBO imzalı 2.Dünya savaşı dizisi. Fakat bu sefer cephe farklı. 3 Amerikalı denizcinin Pasifik cephesindeki mücadelesini anlatan yine 10 bölümlük mini tv dizisi. Japonların ölümüne mücadelesini, Solomon Adasında yer alan Guadalcanal için verilen mücadele dizide fazlasıyla yansıtılmıştır.

Dizi Detayları

Kardeşler Takımı

Imdb: 9.4

DZB Puan: 8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 09 Eylül 2001 (İlk Yayın Tarihi) / 04 Kasım 2001 (Final bölümü)

Kardeşler Takımı 2.dünya savaşı konulu bir dizidir. 101. Hava indirme tümeninde yer alan Easy bölüğünün askerleri canlandıran 2.Dünya savaşında çatışma sahneleriyle savaşın içerisine sokacak bir dizi. Yönetmen koltuğunda Tom Hanks olan dizi HBO tarafından yayınlanmıştır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.