AMC Dizileri

Fear the Walking Dead

Imdb: 6.9

DZB Puan: 7

Sezon Bilgisi: 6 Sezon / 86 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Ağustos 2015 (İlk Yayın Tarihi) ---

Hikaye birebir aynı, fakat yer, mekan, zaman ve kişiler farklı. Kişiler şöyle farklı The Walking Dead evreninde kaybolan kişiler bu diziye geçiyor. Yer ise dizide Twd gibi Atlanta'da değil Los Angeles'ta geçiyor.

Dizi Detayları

The Walking Dead: World Beyond

Imdb: 4.2

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 02 Ekim 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Kasım 2021 (Final bölümü)

Devam edip etmeyeceği tartışmalı olan bu dizi yine aynı yapımcılar tarafından izleyiciye sunuldu. The Walking Dead hikayesinden ve kişilerden sıkılanları hedefleyen ve zombi hastalığı sonrası büyüyen ilk nesili canlandıran dizi. Imdb puanına bakacak olursak çokta sevilmişe benzemiyor. Bakalım 2 sezonda bizleri neler bekleyecek.

Dizi Detayları

Hell on Wheels

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 57 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 26 Şubat 2012 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Temmuz 2016 (Final bölümü)

1865 yılındaki iç savaşın bitimiyle topraklardaki hakimiyeti arttırmak için demiryolu inşaatleri Amerika'nın her yerini sarmıştır. Yürüyen Cehennem'de sadece vahşi batıyı değil, karısının ölümünden sonra kendini toparlamaya çalışan bir adamın demiryolu işçileri tarafından kullanılan ve demiryolu ile birlikte ilerleyen bir kasabadaki hikayesini anlatıyor.

Dizi Detayları

The Son

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 08 Nisan 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 29 Haziran 2019 (Final bölümü)

AMC tarafından yayımlanan The Son, kuşak çatışmasını konu alan ve Texas'ın nasıl Amerikayı süper güç yapan bir eyalet olduğunu anlatan western dizisidir.

Dizi Detayları

The Walking Dead

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 11 Sezon / 177 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 31 Ekim 2010 (İlk Yayın Tarihi) ---

The Walking Dead evreni, dünyanın sonunu getiren bir zombi salgınını konu alır. Dizi Amerika'nın Atlanta bölgesinde hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle birlikte hareket etmelerini ve hem zombi hemde diğer hayatta kalmaya çalışan insanlarla mücadelesini anlatmaktadır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.