Heroes Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.5
Sezon: 4 Bölüm: 78
İlk Yayın Tarihi: 22 Temmuz 2006
Final: 08 Şubat 2010
Kanal: NBC Dizileri NBC
Türler: Bilim Kurgu Fantastik

Dizinin konusunu ele alırkan ilk göze çarpan Claire Bennet oluyor. Bennet, kendi halinde muhteşem bir aileye sahip ponpon bir kızdır. Hiro Nakamura ise Japonya'da özel bir şirkette çalışan sıradan bir elemandır. Peter Petrelli'de insanlara yardım etmeyi seven sıcak kanlı bir hemşire olarak karşımıza çıkıyor.

Heroes Konusu

Dizinin konusunu ele alırkan ilk göze çarpan Claire Bennet oluyor. Bennet, kendi halinde muhteşem bir aileye sahip ponpon bir kızdır. Hiro Nakamura ise Japonya'da özel bir şirkette çalışan sıradan bir elemandır. Peter Petrelli'de insanlara yardım etmeyi seven sıcak kanlı bir hemşire olarak karşımıza çıkıyor. Saydığımız bu karakterlerin dışında kalan pek çok insan normal hayatlarına devam ediyorlar. Bu karakterlerin hepsi çeşitli özel güçleri olduklarının farkına varır. Elbette bu güçlerin getirdiği bazı ciddi sorumluluklar mevcut. Bu sorumlulukların en başında da dünyayı kurtarmak geliyor. Farklı amaçlara ve farklı hayatlara sahip olan bu insanların çok zorlu bir görev için birbirlerini bulmaları ve destek olmaları gerekiyor. Dünya'yı kurtarmanın anahtarı ise gayet açıktır. Bu kurtarış öyküsü ponpon kızı kurtarmaktan geçiyor. 2006 senesinde gösterime giren Heroes toplam 4 sezon sürdü. Dizide her sezonda farklı farklı konular ele alındı. Her sezon farklı oyuncuları kadrosuna katması ile büyük bir hayran kitlesi yakalamayı başardı. Yapımın yönetmen koltuğunda Tim Kring oturuyor. Milo Ventimiglia ve Zachary Quinto gibi tecrübeli isimler de müthiş oyuncukları ile diziye farklı bir boyut kazandırmış. Fantastik dizi izlemek sizin için bir hayat biçimiyse Heroes dizisi en doğru tercih olacaktır.

Heroes Oyuncuları

Heroes dizisi 4 ana karakterden meydana geliyor. Ünlü yapımın başrollerinde ise Mika Häkkinen,Tom Kristensen, Michelle Mouton ve Felipe Massa, gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

  • Liang Xiaolong,
  • Yang Zhigang,
  • Kaohsiung,
  • Haas,
  • Gaowa,
  • Karakterler
  • Zhao Wenzhuo,
  • Mao Lin,
  • Lin Shi Xiaolong,

Dizi oldukça yeni denilebilir. Çin yapımı Heroes, özellikle sosyal medya platformlarında en çok konuşulan yapımlardan biri oldu. Heroes 4 sezondan ve toplam 45 bölümden oluşuyor. Denemenizi mutlaka tavsiye ederiz.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.