Hell on Wheels Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.3
Sezon: 5 Bölüm: 57
İlk Yayın Tarihi: 26 Şubat 2012
Final: 23 Temmuz 2016
Kanal: AMC Dizileri AMC
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime
Türler: Western

1865 yılındaki iç savaşın bitimiyle topraklardaki hakimiyeti arttırmak için demiryolu inşaatleri Amerika'nın her yerini sarmıştır. Yürüyen Cehennem'de sadece vahşi batıyı değil, karısının ölümünden sonra kendini toparlamaya çalışan bir adamın demiryolu işçileri tarafından kullanılan ve demiryolu ile birlikte ilerleyen bir kasabadaki hikayesini anlatıyor.

Hell on Wheels dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.