Healer Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.5
Sezon: 1 Bölüm: 20
İlk Yayın Tarihi: 08 Aralık 2014
Final: 10 Şubat 2015
Kanal: KBS Dizileri KBS
Türler: Suç Aksiyon Komedi

Kim Moon-Ho isimli muhabir ünlü bir şirkette çalışmaktadır. Geçmişte yaşanan bir olayın gerçek yüzüne tanıklık etmesi ve olayın peşinden gitmesini Healer Dizisinin Konusunu oluşturmaktadır. Olayı araştırırken ona yardımcı olan ise hayranlık besleyen Healer kod adını kullanan Chae Young Shin'dir. 

Healer dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.