Hatfields & McCoys Konusu ve Oyucuları

IMDB: 8
Sezon: 1 Bölüm: 3
İlk Yayın Tarihi: 28 Mayıs 2012
Final: 30 Mayıs 2012
Kanal: History Dizileri History
Türler: Tarih Western

Amerikan İç Savaşı sırasında Batı Virginia / Kentucky bölgesinde yaşayan 2 aile arasındaki kan davasını konu eden, Western tarzı 3 bölümlük mini tv dizisidir.

Hatfields & McCoys Konusu ve Oyucuları hakkında bilgiler eklenecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.