Harlem Globetrotters Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6.2
Sezon: 2 Bölüm: 22
İlk Yayın Tarihi: 12 Eylül 1970
Final: 16 Ekim 1971
Türler: Komedi Spor Çizgi Dizi

Harlem Globetrotters isimli basketbol takımının çizgi dizisidir. Konusu, Globetrott'lardan birinin sorunu çözmek için bir basketbol maçı önermesine yol açan yerel bir çatışmaya dahil olduğu bir formül üzerinde çalıştı. Globetrotters'ın yenilgisini garantilemek için kötüler yarışmaya hile karıştırır; ancak, yarışmanın ikinci yarısından önce, takım her zaman olasılıkları eşitlemenin bir yolunu bulur, her şey yenilmez olur ve oyunu kazanır.

Harlem Globetrotters Konusu ve Oyuncuları Hakkında..

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.