Generation War Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.5
Sezon: 1 Bölüm: 3
İlk Yayın Tarihi: 17 Mart 192013
Final: 20 Mart 2013
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime
Türler: 2.Dünya Savaşı

Orjinal adı "Unsere Mütter, unsere Väter" olan Alman yapımı 3 bölümlük mini 2.Dünya savaşı dizisi. Hitler'in askerler kışa kalmaz savaşı bitirir dediği Barbarossa Harekatı ve Stalingrad kuşatmasını drama şeklinde izleyiciye sunar.

Generation War dizisi hakkında..

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.