Flambards Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.4
Sezon: 0 Bölüm: 13
İlk Yayın Tarihi: 02 Şubat 1979
Final: 20 Nisan 1979
Türler: Dram 1.Dünya Savaşı

1900'lü yıllarda öksüz kalan bir kız çocuğunun hayatı etrafında dönen dram dizisidir. Christina, öksüz kaldıktan sonra annesinin üvey kardeşinin yanına yerleştirilir. Orada kuzenine aşık olur ve 1.Dünya Savaşı onları ayırır.

Flambards Konusu ve Oyuncuları hakkında bilgiler eklenecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.