Fear the Walking Dead Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6.9 DZB: 7
Sezon: 6 Bölüm: 86
İlk Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2015
Final: Devam ediyor..
Kanal: AMC Dizileri AMC
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime
Türler: Post-Apokaliptik Hayatta Kalma Zombi

Hikaye birebir aynı, fakat yer, mekan, zaman ve kişiler farklı. Kişiler şöyle farklı The Walking Dead evreninde kaybolan kişiler bu diziye geçiyor. Yer ise dizide Twd gibi Atlanta'da değil Los Angeles'ta geçiyor.

Fear the Walking Dead Konusu ve Oyuncuları hakkında bilgiler

Yapılan İncelemeler (1)

Notrdamus
18 Mart 2021 - 22:23:01

(7 Puan)

The Walking Dead severlerin boş kalmasını istemiyor yapımcılar :) yazın Fear, Kışın Normal, şimdi birde paralel evrene geçip gençleri de buna bulaştırdılar :) Rich'de ölmemiş yakında filmde çevireceklermiş hey Allah'ım içimiz dışımız zombi oldu :)

İncelemeniz onaylandığında verdiğiniz puan DZB puanını etkileyecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.